O NAS

Rodzinna sprzedaż grzejników stalowych

Historia Niedźwiedź-Sanit

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą od 1992 roku. Zajmujemy się handlem detalicznym i hurtowym między innymi pomp obiegowych do CO oraz umywalek łazienkowych na terenie całego województwa mazowieckiego. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na oferowanie swoim klientom fachowego doradztwa w zakresie instalacji sanitarnych oraz techniki grzewczej.

Zaufało nam już liczne grono klientów indywidualnych oraz firm zajmujących się montażem instalacji sanitarnych i grzewczych. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami, oferowane produkty możemy sprzedawać w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze wymienniki ciepła czy kotły gazowe to nie tylko gwarancja jakości, ale też przystępna cena.

Posiadamy własne zaplecze magazynowe, więc większość rur kanalizacyjnych czy kabin natryskowych mamy na miejscu. Dodatkowo swoim klientom oferujemy transport zakupionych urządzeń do miejsca instalacji.

W naszym sklepie mogą Państwo zobaczyć aktualną ekspozycję poszczególnych producentów, a w wyborze odpowiednich produktów pomoże wykwalifikowany personel.

info

Na specjalne życzenie pomagamy w pozyskaniu dotacji na zakup i montaż systemów solarnych.

armatura

Niedźwiedź-sanit S.C
ul. Bohaterów Modlina 17
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

armatura

Kontakt
Tel. kom. 600 262 781
Tel. (22) 775 81 35

armatura

Godziny otwarcia
Pn - Pt: 7:30-18:00
Sob: 7:30-14:00

armatura

Internet
www.niedzwiedz-sanit.pl
biuro@niedzwiedz-sanit.pl